ÇARŞAMBA OSB MÜTEŞEBBİS HEYET TOPLANTISI SAMSUN VALİSİ SN.OSNAN KAYMAK’IN KATILIMIYLA GERÇEKLEŞTİ.

2019-12-30

ÇARŞAMBA OSB MÜTEŞEBBİS HEYET TOPLANTISI SAMSUN VALİSİ SN.OSNAN KAYMAK’IN KATILIMIYLA GERÇEKLEŞTİ.

 Çarşamba Organize Sanayi Bölgesi Müteşebbis Heyet toplantısı Müteşebbis Heyet Başkanı Samsun Valisi Sn. Osman Kaymak başkanlığında toplandı. Toplantıya Samsun Valisi Sn. Osman KAYMAK Samsun Vali Yrd. Sn. Mehmet AKTAŞ Çarşamba Kaymakamı Doç.Dr. Şükrü YILDIRIM Çarşamba Belediye Başkanı Sn. Halit DOĞAN ve diğer Müteşebbis Heyet üyeleri katıldı.
     Toplantıda, Çarşamba Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu tarafından yapılan ihaleyi almaya hak kazanan Belde Planlama firması adına Şehir Plancısı Hüseyin KAHRAMAN tarafından Müteşebbis Heyete bilgi verildi.  Değerlendirme sonucunda imar planının bu ay içerisinde bakanlığa teslim edileceği kararlaştırıldı.2020 yılında altyapı çalışmalarına başlanmasını planlanan Çarşamba Organize Sanayi Bölgesi hakkında yol haritası çizildi. 
     Toplantı sonrası açıklama yapan Çarşamba Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanvekili Çarşamba Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Sn. Ahmet YILMAZ yaptığı açıklamada; ”Çarşamba Organize Sanayi Bölgesi İmar Planı çalışmalarının sonuna gelmiş bulunmaktayız. Bugün Müteşebbis Heyetimizle de konuyu ve 2020 yılında yapılacak olan çalışmaları istişare etme fırsatı bulduk. Çarşamba Organize Sanayi Bölgesi Müteşebbis Heyeti olarak en kısa sürede Organize Sanayi Bölgesini yatırıma hazır hale getirmek istiyoruz. Bu konuda bugün ki toplantıya iştirak eden Müteşebbis Heyet Başkanımız Samsun Valisi Sn.Osman Kaymak’a ve tüm katılımcılara teşekkür ederim  ”dedi