Çarşamba OSB Dosyası VARANK'ta

2019-10-24

Çarşamba OSB 2020 Yatırım Planına alınması için hazırlanan Çarşamba OSB dosyası teslim edildi.

Bazı programlara katılmak için Samsun'a gelen Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa VARANK' a, Çarşamba Organize Sanayi Bölgesinin (ÇOSB) 2020 yatırım programına alınması için hazırlanan dosya teslim edildi.

Samsun'a gelen Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Samsun Valisi ve Çarşamba OSB Müteşebbis Heyet Başkanı Osman Kaymak, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, AK Parti Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, Çarşamba Belediye Başkanı ve Çarşamba OSB Yönetim Kurulu Üyesi Halit Doğan, AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu, Çarşamba Kaymakamı ve Çarşamba OSB Yönetim Kurulu Başkanı Doç. Dr. Şükrü Yıldırım, Çarşamba Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı ve Çarşamba OSB Yönetim Kurulu Başkan Vekili  Ahmet Yılmaz Samsunlu işadamı Cemal Yeşilyurt'un misafiri olarak bir araya geldiler.

ÇARŞAMBA'YA HAYIRLI OLSUN

Çarşamba Belediye Başkanı ve Çarşamba OSB Yönetim Kurulu üyesi Sn. Halit Doğan, 'Çarşamba'nın geleceğine değer katmak, hemşerilerimizin yaşam standartlarını yükseltmek ve gelir düzeylerini arttırmak için çalışıyoruz. Çarşamba Organize Sanayi Bölgesi ilçemizin ekonomisine ve istihdamına sunacağı katkıları biliyoruz. Şehrimize gelen Sanayi ve Teknoloji Bakanımız Mustafa VARANK' a Çarşamba Organize Sanayi Bölgesinin 2020 yatırım programına alınması ve alt yapı inşaatına başlanması için hazırladığımız dosyayı teslim ettik. Bakanımız Mustafa VARANK' a ilgilerinden dolayı teşekkür ediyorum. Çarşambamıza hayırlı olsun' dedi.