ÇARŞAMBA ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ YÖNETİM KURULU TOPLANDI.

2020-06-11

ÇARŞAMBA ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ (OSB) YÖNETİM KURULU TOPLANTISI;
ÇARŞAMBA KAYMAKAMI VE YÖNETİM KURULU BAŞKANI SN. DOÇ. DR. ŞÜKRÜ YILDIRIM BAŞKANLIĞINDA ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ TOPLANTI SALONLUNDA GERÇEKLEŞTİRİLDİ.
TOPLANTIYA, SAMSUN VALİ YARDIMCISI VE OSB YÖNETİM KURULU ÜYESİ SN. MEHMET AKTAŞ, ÇARŞAMBA BELEDİYE BAŞKANI VE ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ YÖNETİM KURULU ÜYESİ SN. HALİT DOĞAN, ÇARŞAMBA TİCARET VE SANAYİ ODASI BAŞKANI VE OSB YÖNETİM KURULU BAŞKAN VEKİLİ SN. AHMET YILMAZ, ÇARŞAMBA AK PARTİ İLÇE BAŞKANI SN.TANER ÖZDEN,SAMSUN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE MECLİS ÜYESİ VE OSB YÖNETİM KURULU ÜYESİ SN. İLKNUR GÜMÜŞ, OSB BÖLGE MÜDÜRÜ SN. MEHMET DALGIÇ, ÇARŞAMBA BELEDİYESİ ÖZEL KALEM MÜDÜRÜ SN. KAMİL ÖZTÜRK, ŞEHİR PLANCISI SN. HÜSEYİN KAHRAMAN, HARİTA MÜHENDİSİ SN. UĞUR ÖZKÖROĞLU VE ÇARŞAMBA BELEDİYESİ ŞEHİR PLANCISI SN. ARİF KIYAK KATILDI.

SANAYİ VE TEKNOLOJİ BAKANLIĞI İLE GÖRÜŞMELER SONUCUNDA, SON ŞEKLİI HAZIR HALE GETİRİLEN İMAR PLANI İLE İLGİLİ SON AŞAMALAR YÖNETİM KURULU TARAFINDAN İSTİŞARE EDİLEREK SANAYİ VE TEKNOLOJİ BAKANLIĞIN SİSTEMİNE YÜKLENMESİ İÇİN ONAYLANDI.